راهنمای مشاهده دوره‌ها در سایت جدید

بنتو کیک (سه بعدی )

ورود به سایت عضویت در سایت

چه چیزی قراره یاد بگیرید

بنتو خرس

بنتو دخترک

بنتو توت فرنگی

بنتو جوجه

بنتو پو

بنتو دایناسور

بنتو کیک چیست

بنتو کیک یا کیک لانچ باکس کیک‌های تک نفره یا دو نفره هستند. این مینی کیک‌ها از کشور کره جنوبی نشأت گرفته است که امروز خیلی ترند شده است و قطعا نمونه‌های آن را در صفحات مجازی مشاهده کرده اید. بنتو کیک در واقع همان کیک‌های معمولی هستند ولی در ابعاد کوچکتر سرو می‌شود. شما برای تمام مناسبت‌های مختلف می‌توانید از این نوع کیک‌ها استفاده کنید. این نوع کیک‌ها معمولاً در جعبه‌های تاشو قرار می‌دهند که حمل آن بسیار آسان بوده و گزینه مناسبی برای هدیه دادن به دوستان و عزیزان می‌باشد. سایز کیک ۱۰ الی ۱۲ سانت است و طرح‌های مینی‌مالیستی دارند که جذابیت آن را بیشتر میکند.

بنتو کیک 3D به سبک مادام کیک

بنتو کیک به سبک مادام کیک ، یک کیک ساده و معمولی با چند طرح مینی مال در جعبه نیست! بلکه کیک‌های مینی و جذابی هستند که برای اولین بار در ایران توسط تیم مادام کیک اجرا شده است. این کیک‌ها به صورت عروسک‌های سه بعدی بوده که طرح‌های جذاب و بامزه‌ای دارند. اندازه این بنتو کیکه‌ای 3D ۱۰ الی ۱۲ سانت بوده و برای جشن‌های دونفره یا هر مناسبت دیگری (ولنتاین، یلدا و ..) مناسب است. حتی به عنوان هدیه نیز میتوان از این جذاب‌ها استفاده کرد.
رویه بنتو کیک تماما خامه است و بافت نرم و لطیفی دارد.

مزیت شرکت در دوره مینی کیک‌های سه بعدی

پر کردن 40 ساعت از مدرک بین المللی

یکی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین مزیت‌های شرکت در این دوره ، پر شدن 40 ساعت از مدرک فنی حرفه ‌ای بین المللی می‌باشد. آموزشگاه فنی حرفه ای مادام کیک برای اولین بار در ایران موفق شده بالاترین امتیاز مجوز صدور گواهینامه بین المللی حرفه ای برای آموزش‌های مجازی سایت دریافت کند.

افزایش فروش

بنتو کیک‌های سه بعدی و پک کیک‌ها برای اولین بار توسط تیم مادام کیک در ایران اجرا شده است و شما با شرکت در این دوره جدیدترین کیک‌ها را خلق خواهید کرد که قطعا طرفدار‌های زیادی خواهد داشت پس در فروش شما تاثیر بسزایی دارد. علاوه بر تولد ها، در یلدا و ولنتاین فروش زیادی خواهد داشت.

هزینه کمتر سود بیشتر

هزینه تمام شده این بنتو کیک‌ها نسبت به کیک تولد کمتر است اما زیبایی بیشتری دارد.

مناسب برای همه افراد 

این دوره بسیار کامل بوده و تمام جزئیات کار به شما آموزش داده می‌شود. حتی اگر مبتدی باشید این کیک‌ها را  به راحتی با مشاهده ویدیو‌ها می‌توانید در منزل یا کارگاه خود تهیه کنید.

خلق کردن طرح‌های جدید

شما با یادگیری تکنیک بنتو کیک سه بعدی ، خامه کشی ، حجم دادن خامه ، رنگ کردن خامه و انواع فیلینگ‌ها علاوه بر طرح‌های آموزش داده شده در دوره طرح جدیدی دیگری را خلق کنید.

مواد آموزشی در این دوره:

بنتو کیک:

معرفی ابزار
کیک 3D خرس
کیک 3D پو
کیک 3D توت فرنگی
کیک 3D جوجه
کیک 3D خرگوش
کیک 3D دایناسور
کیک 3D دخترک
کیک 3D پسرک
کیک 3D پنتنگ
کیک 3D آیس کریم
خامه کشی کیک
برش کیک
کروی کردن کیک
فیلینگ گذاری کیک کروی
پخت کیک پایه
پخت کیک پایه وانیلی
پخت کیک پایه شکلاتی
پخت کیک پایه نسکافه
ترکیب رنگ
رنگ کردن خامه
حجم سازی با خامه
فرم دادن خامه
انتقال کیک به صفحه

سرفصل‌های دوره

اطلاعات و آمار دوره

۱۶۸۰۰۰ دانشجو
۱۶۸۰۰۰ دانشجو