راهنمای مشاهده دوره‌ها در سایت جدید

چه چیزی قراره یاد بگیرید

باقلوا

باقلوا از آن شیرینی‌های لذیذی است که ذائقه ایرانی آن را می‌پسندد و در ایران نیز یک شیرینی پرطرفدار به حساب می‌آید. باقلوا یک شیرینی پر مغز و شیرین و خوشمزه است که طعم و اشکال متفاوتی دارد. این شیرینی خوشمزه در ایام عید بسیار پر فروش می‌باشد پس اگر قصد دارید در این ایام بهترین شیرینی را پخت کنید، دوره رول باقلوای مادام کیک را از دست ندهید.

رول باقلوا مادام کیک

رول باقلوا به سبک مادام کیک یک نوع باقلوا متفاوت، خوشمزه با ظاهر جذاب می‌باشد. این نوع باقلوا بر خلاف باقلوای ترکی رژیمی‌تر می‌باشد و مصرف کره و روغن بسیار کمی دارد. همچنین بسیار راحتر تهیه می‌شود و ماندگاری بالایی دارد.

در این دوره چه چیزی به شما آموزش داده می‌شود؟

در این نوع دوره باقلوا رولی با سه نوع خمیر با رنگ و طعم‌های متفاوت و مواد میانی باقلوا با پسته و گردو به شما آموزش داده می‌شود که طعم آن بی نظیر و همه پسند می‌باشد.

سر فصل‌های دوره

  • آموزش باقلوا ارغوان
  • آموزش باقلوا پسته ای
  • آموزش باقلوا شکلاتی

مزایای دوره رول باقلوا

تهیه آسان

یکی از دغدغه هایی که در تهیه باقلوا وجود دارد، تهیه خمیر آن است. اما خمیر این نوع باقلوا بسیار راحت تهیه می‌شود و بر خلاف باقلواهای ترکی، برای پهن کردن خمیر دردسر زیادی ندارد.

ابزار کم

برای درست کردن این نوع باقلوا اصلا نیاز به ابزار تخصصی و گران قیمت نیست و به راحتی و با کمترین ابزار که در آموزش به شما معرفی می‌شود می‌توانید این شیرینی را تهیه کنید.

مواد اولیه اقتصادی

شاید تصور کنید که با وجود پسته و مغزیجات باید برای مواد اولیه هزینه زیادی پرداخت کنید، اما در این دوره به شما آموزش داده می‌شود که مواد میانی باقلوا را چگونه تهیه کنید که هم طعم غالب مغزیجات داشته باشد و هم اقتصادی باشد. همچنین مقدار کره و روغن در این نوع باقلوا بسیار کم بوده و موادهای جایگزینی که هم اقتصادی باشند و هم عطر و طعم باقلوای ترکی را داشته باشند نیز در دوره بیان شده است.

بدون خطا

در این دوره چون تمام نکات بیان شده و آسان‌ترین آموزش را در اختیار شما عزیزان قرار داده‌ایم، امکان خطا بسیار کم بوده و به راحتی در منزل یا کارگاه می‌توانید تهیه کنید.

پشتیبانی دوره

بعد از خرید دوره، یک جزوه با تمام نکات مهم در اختیار شما قرار می‌گیرد که تمام سوالات شما را رفع می‌کند و علاوه بر آن یک پشتیبان نیز در کنار شماست.

فروش بالا

با توجه به نزدیک بودن به عید فرصت مناسبی برای پخت یک نوع شیرینی متفاوت می‌باشد. مخصوصا رول باقلوا به سبک مادام کیک که ظاهر و رنگ متفاوتی دارد و ذائقه ایرانی آن را می‌پسندد. همچنین در این دوره از نکات فروش نیز برای شما بیان شده که در فروش شیرینی‌ها قطعاً تاثیر زیادی دارد.

مناسب برای همه

این دوره نیاز به هیچ پیش زمینه ای ندارد و همه می‌توانند در این دوره جذاب شرکت کنند.

پس این فرصت عالی را از دست ندهید و همین الان در دوره شرکت کنید…

سرفصل‌های دوره

رول باقلوا ۴ جلسه
  • جلسه اول رول باقلوا قسمت 1 ۰ دقیقه
  • جلسه دوم رول باقلوا قسمت 2 ۰ دقیقه
  • جلسه سوم نکات طلایی ۰ دقیقه
  • جلسه چهارم جزوه-باقلوا ۰ دقیقه

اطلاعات و آمار دوره

۱۶۸۰۰۰ دانشجو
۱۶۸۰۰۰ دانشجو

همین حالا ثبت نام کن!

۱,۷۰۰,۰۰۰ تومان

رول باقلوا
۱,۷۰۰,۰۰۰ تومان ثبت‌نام در دوره ثبت‌نام