دوره خامه مدرن

این دوره مناسب چه کسانی است؟

اگر شما با ابزار و مواد اولیه آشنایی ندارید و یا تو فرم‌ گیری خامه و خامه کشی مشکل دارید این کلاس کاملا مناسب شماست. اصلا احتیاج به هیچ پیش زمینه ای نیست یعنی این کلاس هم مناسب دوستانی است که از صفر شروع میکنند هم‌ مناسب کسانی که بلد هستند ولی از پایه قوی نیستن و نکات اصولی رو نمیدونن مثل پایه گذاری اصولی ، تیره کردن خامه و….
تمام مواد و ابزار در اختیار شما قرار میگیرد. در این کلاس انواع تاپر و تزئینات به شما آموزش داده میشود که برای هر تمی شما بتونید از صفر تا صد کیک رو خودتون اجرا کنید و بتونید جشن هاتونو زیباتر کنید. شما با شرکت در این دوره میتونید به راحتی کسب درآمد کنید و یا حتی برای دل خودتون درست کنید.

در این دوره چه میگذرد؟

آموزش در این کلاسِ ۲ روزه از صفر شروع میشود. ابزار و مواد اولیه معرفی میشود و شما با تمامی ابزارهای به روز آشنا میشوید. سپس پخت کیک پایه به آسان ترین روش آموزش داده میشود که با ساده ترین مواد و بدون جدا کردن زرده و سفیده تخم مرغ انجام میشه.

شما میتوانید یک کیک اسفنجی منعطف و خوشمزه و خونگی درست کنید.
پخت این کیک در کلاس انجام‌دمیشود و شما میتونید بافت کیک رو از نزدیک ببینید و لمس کنید. حالا میرسیم به اصلی ترین قسمت کلاس یعنی فرم دادن خامه که مشکلات بچه ها در این قسمت زیادِ و شما یاد میگیرید که چجوری خامه رو به بهترین نحو فرم بدید. در این کلاس آموزش چند نوع فیلینگ وجود دارد و با توضیحات تکمیلی شما یاد میگیرید که با هر طعم کیکی، چه فیلینگی رو انتخاب کنید که یه ترکیب فوق العاده داشته باشه کیک هاتون.

سپس استاد شروع به فیلینگ گذاری میکنن و در این قسمت تراز کردن کیک رو هم یادتون میدن. این قسمت پایه کیک هست که خیلی مهمه شما از پایه یه کیک صاف داشته باشین و با وجود تزئینات و عروسک شکری کیکتون کج نشه. الان میرسیم به قسمت جذاب خامه کشی. این قسمت خیلی گسترده اس چون علاوه بر فرم دادن خامه و کاور مباحث زیادی رو آموزش میبینید از جمله ترکیب رنگ های مختلف، داشتن کیک با رنگ های شاین و درخشان، رنگ کردن خامه با تیره ترین رنگ ها و با کمترین میزان مصرف خامه و همچنین آموزش خامه کشی با راحت ترین تکنیک که بتونین یه کیک شارپ و صیقلی داشته باشین و تمامی مشکلاتتون با خامه در این دوره برطرف میشود. استاد خامه کشی رو به دو روش پلکسی و سنتی یادتون میدن.

در این کلاس بعد از توضیحات هر قسمت و بعد از کار عملی استاد، نوبت خودِ شماست و مو به مو نکات گفته شده رو روی کیک خودتون انجام میدین و ایرادات شما همونجا سرکلاس گرفته میشود. یعنی کیک هاتون رو با فیلینگ های مخصوص و خوشمزه مادام کیکی فیلینگ میکنید و تمامی نکات یه کیک صاف رو روی کیک خودتون تجربه میکنید.

سپس نوبت میرسه به شیرین ترین قسمت کلاس یعنی تزئینات و تاپرسازی. در این قسمت شما با ابزار فوندانت و شیوه کار کردن باهاشون اشنا میشید و شروع به آموزش دیدن عروسک های کوچک شکری میکنید. در این قسمت هر کسی تم مورد علاقه خودش رو انتخاب میکنه و نسبت به همان تم عروسکشو میسازه. با آموزش این قسمت، شما حتی میتونید کاپ کیک ها و کوکی هاتونو  فوندانت خوشگل کنید و برای آن ها تاپر و عروسکای کوچک درست کنید. علاوه بر عروسک شکری آموزش تزئینات شکلاتی، رایس پیپر، ژئود و ویفر پیپر و از همه مهم تر نحوه اتصالشون به کیک رو هم دارید.

حالا نوبت میرسه به خامه کشی کیک هاتون که خودتون انجام میدین. در این مرحله کیک هاتون رو به اصولی ترین روش تراز میکنید و یاد میگیرید که از پایه چیکار کنید که کیکتون حتی در مدت زمان طولانی کج نشه و شروع میکنید به خامه کشی کردن. در این قسمت تمام مشکلتون تو خامه کشی حل میشه و با این تکنیک اسون دیگه کیکاتون حباب نمیده. و همچنین خیلی راحت کیکاتون رو میتونید شارپ ایج کنید. هر نفر با توجه به تم انتخابی خودش، رنگ کیک رو انتخاب میکنه و در اینجا رنگ کردن خامه با انواع رنگ ها رو یاد میگیرید با مصرف کمترین میزان خامه. بعد از خامه کشی نوبت به اتصالات تزئینات میرسه و شما به طور اصولی این کار رو انجام میدین.

آخر کلاس به صورت تئوری پایه گذاری اصولی کیکای چند طبقه گفته میشه و بعد از توضیحات تکمیلی به صورت عملی دوباره توضیح داده میشه. از همه مهم تر در این کلاس اطلاعاتی مفیدی در مورد بازاریابی و فروش در اختیارتون قرار میگیره که به راحتی بتونین یه کسب و کار خونگی رو شروع کنید.

از دستاورد های این کلاس برای شما عزیزان کاهش ترس برای شروع کار و افزایش اعتماد به نفس است. اگر از خامه کشی ترس دارید یا همچنین از چند طبقه کردن کیک ها این کلاس خیلی به شما کمک میکنه تا بدون ترس و با اعتماد به نفس بیشتری کارتون رو شروع کنید و کارتون رو رونق بدید.

رضایت هنرجو