روش اول(خرید از سایت) :

از طریق وب سایت و خرید اینترنتی ( با رمز پویا ) و بلافاصله بعد از خرید ، دوره برای شما فعال می شود.(ویدئو زیر رو با دقت ببیند)

روش دوم (کارت به کارت):

مبلغ دوره رو به شماره کارت زیر واریز کنید و عکس فیش نهایی را به واتس آپ شماره زیر ارسال کنید .

 09394577192

شماره کارت :

6037997528807424

بانک ملی – سارا سرگزی

1- حتما مرورگر شما فایرفاکس یا کروم یا سافاری(اپل) باشد. 2- حتما مرور گر رو از طریق google play  یا بازار به روز کرده باشید. ویدئو زیر را با دقت ببیند.

طبق عکس زیر در محله آخر بالای صفحه کد تخفیف را وارد کنید و اعمال کد تخفیف را بزنید ویا  ویدیو زیر را مشاهده کنید.

می تونید از طریق لینک زیر با پشتیبان دوره در ارتباط باشید .

چت وات ساپ با پشتیبان دوره کلیک کنید 

می تونید از طریق لینک زیر با پشتیبان دوره در ارتباط باشید.

چت وات ساپ با پشتیبان وب سایت کلیک کنید 

مادام کیکی عزیز حتما مطمین شوید که با شماره ای که ثبت نام کرده این وارد شده اید. بعد از اطمینان اگر مشکل رفع نشد و همچنان با وارد کردن شماره و کد تایید دوره قفل است، مراحل زیر را طی کنید.

  • با مرورگر کروم نسخه بروز وارد بشید
  • فیلتر شکنتون خاموش باشه
  • کوکی ها را حذف کنید.

نحوه حذف کوکی: با مرورگر کروم وارد سایت مادام کیک بشین و طبق تصویر زیر روی قفل بالای صفحه کلیک کنید. گزینه کوکی ها رو کلیک و حذف کنید.

سپس صفحه را بروزرسانی کنید (انگشتتون از بالای صفحه به سمت پایین بکشید صفحه بروز بشه) و مجدد شماره و کد تایید رو وارد کنید.

 

 2.

3.

بله .

بین 2 تا 5 هزار تومان کارمزد درگاه پرداخت می باشد که به مبلغ نهایی خرید شما اضافه می شود.

در صورت ثبت نشدن سفارش مبلغ کسر شده از حساب شما تا ۷۲ ساعت کاری به حسابتان باز می گردد و اگر مبلغ برداشت شده بعد از ۷۲ ساعت کاری به حساب شما برنگشت، از حساب خود، گردش تمام واریز ها و برداشت های خود را از تاریخ ثبت سفارش تا تاریخ سپری شده بعد از ۷۲ ساعت کاری تهیه کرده و به تایید بانک نیز برسانید و تصویر واضح آن را به واتساپ این شماره ارسال کنید.
09035663044

ویدیو های آموزشی مادام کیک قابلیت دانلود ندارند اما دسترسی شما به سایت همیشگی هست و هر زمان که بخواهید بدون نیاز به هیچ برنامه یا فیلترشکنی میتوانید دوره ها را مشاهده کنید. اما کتاب الکترونیک (ایبوک) و جزوه را میتوان دانلود کرد، که با کلیک کردن روی کتاب و جزوه در قسمت دانلود های گوشی یا سیستم شما ذخیره خواهد شد.

تیم مادام کیک با 16 هزار نفر هنرجو به همکاری شما عزیز نیازمند هست تا پرقدرت هر از همیشه ادامه دهد و کنار شما عزیزان باشد پس در حفظ جزوه و کتاب ها کوشا باشد. ویدیو ، جزوه و کتاب فقط برای شخص خریدار است و استفاده آن برای شخص دیگر از نظر شرعی و قانونی مشکل دارد. 

کتاب الکترونیک یا ایبوک باید به صورت جدا خریداری شود جهت خریداری کتاب به واتساپ شماره زیر پیام دهید.

09395477192

اگر در پخش ویدیو مشکل دارید و ویدیو باز نمی شود حتما فیلتر شکن خود را خاموش کنید و با مرورگر کروم (نسخه بروز) وارد شوید.